kontakt@blueheven.pl

Moja firma jest znana na rynku. Staramy się zapewniać naszym klientom kompleksową obsługę. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Firmę założyłem z kuzynem dziesięć lat temu.

Mechanika pojazdowa to domena kuzyna

mechanika pojazdowa 24hNa początku miałem sporo obaw czy na pewno uda nam się ą prowadzić i czy klienci będą chcieli korzystać z naszych usług. Mój kuzyn jednak mnie pocieszał i motywował do działania. On znał się na branży motoryzacyjnej i wiedział, że jeśli będziemy zapewnią wysoką jakość to klienci będą nas polecać i do nas wracać. Nasza firma działała na terenie miasta Warszawa. W warszawie mieszka sporo osób i jeździ wiele samochodów. Zaczynaliśmy od pomocy drogowej. Pomoc drogowa w naszym wykonaniu była polecana przez klientów i mieliśmy coraz więcej zleceń. Autoholowanie wykonywali najlepsi specjaliści, których zatrudnialiśmy. Zapewnialiśmy dobre warunki pracy i płacy i nasi pracownicy były zadowoleni ze współpracy. Holowanie musi być wykonywane prawidłowo i bezpiecznie. Zależy nam żeby i naszym pracownikom i autom naszych klientom nic się nie stało. Z czasem zauważyliśmy, ze auta, które holujemy są w różnym, stanie i często klienci holowanie zamawiali bezpośrednio do różnych warsztatów. Postanowiliśmy zainwestować w taki warsztat i zapewniać klientom kompleksową obsługę. Rekomendowana mechanika pojazdowa 24h była zarządzana przez mojego kuzyna a ja poświęciłem się całkowicie holowaniu. Auto pomoc była reklamowana w gazecie i w różnych innych serwisach społecznościowych. Mechanika pojazdowa 24h na początku klientom zagwarantowała niskie ceny żeby jak najbardziej przekonać do naszych usług nowych klientów.

Klienci doceniali fakt, że w razie jakiejkolwiek awarii możemy zapewnić im holowanie bezpośrednio do warsztatu, który jest przez nas prowadzony. Jestem szczęśliwy, że nasza firma działa tak prężnie.

Zamknij