kontakt@blueheven.pl

Jestem właścicielem warsztatu samochodowego. Zajmuję się drobnymi naprawami a także sprawdzam stan techniczny aut. Jeżeli coś wykryję od razu mogę usunąć usterkę. Pewne czynności mogę wykonać na miejscu bo ich naprawa jest krótka.

Części do renault zawsze na stanie

części do samochodów renaultInne wymagają więcej czasu dlatego klienci zostawiają u mnie samochody i dzwonię po nich kiedy już jest wszystko naprawione. W moim warsztacie nie zajmuję się każdą marką. Pomagam swoim klientom przy citroenie i reno. Każdy specjalista ma swoje marki na których zna się najlepiej. W swoim warsztacie mam również części na sprzedać. Citroen to samochód, który kupiłem sobie jako pierwszy. Mam sentyment do tej marki i dlatego się nią zajmuję. Renault mam do tej pory. Kupiłem samochód kiedy postanowiłem pozbyć się citroena. Reno jest tak samo wygodny i tani w utrzymaniu jak citroen. Części do oby dwu marek są dostępne. Można je zamawiać przez internet lub zamawiać w warsztatach czy serwisach. Części do samochodów renault mam praktycznie cały czas na miejscu. Zawsze staram się żeby stan na magazynie był zawsze aktualny. Zależy mi, żeby części były dostępne od ręki. Ja jestem zadowolony ze swojego samochodu. Muszę przyznać, że citroen także nigdy nie sprawiał mi kłopotu tak samo jak obecnie reno. Samochód ten został sprowadzony z zagranicy. To był bardzo dobry zakup. Stresowałem się kiedy go sprowadzałem ale miałem nadzieję, że wszystko z autem będzie dobrze i tak też było. Najważniejsze, że ma sporo klientów. Jak kiedyś czytałem citroen jest jednym z najczęściej wybieranym autem. Zaraz po nim jest renault.

Zajmuję się więc dwoma najbardziej popularnymi markami wśród klientów. Moi klienci wiedzą, że moi pracownicy znają się na rzeczy. Nie naciągamy klientów. Zawsze staramy się im jak najlepiej doradzać w każdej kwestii.

Więcej na stronie motoleg.pl

Zamknij