kontakt@blueheven.pl

Kiedy prezes wezwał mnie do swojego gabinetu to przyznam, że byłem lekko zestresowany, bo nie miałem pojęcia co tym razem wymyślił. Często angażuje mnie do różnych zadań, które nie należą do moich obowiązków zawodowych, ale ufa mi i traktuje w sumie jak syna.

Będę testować drony szefa

dronyJestem jego najlepszym pracownikiem co cały czas powtarza. Tym razem okazało się, że szef zakupił swoim dzieciakom nowe drony do zabawy, ale zanim je im da to chciałbym, bym je przetestował. Prezes wie, że mam własny dron i znam się na sprzęcie, dlatego powierzył mi to zadanie. Zamówił całkiem niezły sprzęt dla swoich synów, bo był tam quadrocopter oraz wysokiej klasy dron z kamerą. Przyznam, że ich testowanie sprawi mi czystą przyjemność. Prezes ma dwa dni na podjęcie decyzji o zakupie, dlatego poprosił, abym zajął się tym od razu. Z przyjemnością wziąłem od niego drony i zabrałem się za ich testowanie. Oczywiście resztę dnia miałem wolną od pracy, ponieważ drony były teraz sprawą priorytetową. Ja mam w domu dron, który kupiłem jakiś czas temu, ale te drony walkera f210 3d nie różnią się aż tak bardzo mimo iż są najnowsze. Mają solidniejsze wykonanie a dron z kamerą jest dodatkowo zabezpieczony przed upadkami. Wiedziałem, że tego dnia będę się świetnie bawił. Najpierw sprawdziłem quadrocopter, ponieważ bardzo interesowało mnie to urządzenie. Bawiłem się pół dnia i straciłem całkowicie poczucie czasu. Wiem jedno, muszę kupić taki quadrocopter bo to naprawdę rewelacyjne urządzenie.

Dron z kamerą również spisał się na medal i z pełną odpowiedzialnością mogłem zachęcić prezesa do sfinalizowania tych zakupów. Jak zwykle był mi wdzięczny za pomoc i od razu zlecił zapłatę za drony. Podczas ich testowania świetnie się bawiłem. Jego synowie na pewno docenią te urządzenia i będą zadowoleni.

Zamknij