kontakt@blueheven.pl

W naszym kraju, a przede wszystkim w Szczecinie, który coraz bardziej rozwija się turystycznie coraz bardziej popularne są zakłady fryzjerskie, w których wnętrzu ukrywa się także salon kosmetyczny.

Salon kosmetyczny – zmiana image’u

salon kosmetycznyJest to coraz popularniejsza forma, ponieważ klientki, które przychodzą do fryzjera o wiele chętniej skorzystają od razu z usługi kosmetyczki i na odwrót. Jeżeli salon kosmetyczny-szczecin połączony jest z salonem fryzjerskim panie chętniej też zmienią wygląd swoich włosów i swój image. Dlaczego warto więc połączyć te dwie usługi? Przede wszystkim jest to szansa na znacznie wyższe zarobki niż w przypadku, gdy usługi te serwowane były osobno. Dodatkowo, zachęcając klientów rabatami na poszczególne usługi, bądź wykupowania całego szeregu zabiegów można dawać promocje, dla przykładu mikrodermabrazja plus maseczka dotleniająca twarz sprzedawana może być jako zestaw, do którego gratis możemy dorzucić strzyżenie w salonie fryzjerskim. Wydaje się, że każda kosmetyczka zgodziłaby się na tai układ, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest utrzymać przy sobie klienta, zwłaszcza wtedy, gdy się nie rozwijasz. I właśnie tutaj zahaczę o kolejną sprawę. Warto przemyśleć z kim wchodzimy w spółkę. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z salonem fryzjerskim dowiedz się jaką on posiada opinie. Nie ma sensu wchodzić w kontakty z kimś, kto ma złą opinię i narażać nasze dobre imię.

Ważne jest także, abyś nie rzucała się od razu na głęboką wodę i proponowała zabiegi z najwyższej póki jak na przykład mezoterapia. Rozpocznij małymi krokami, niech ludzie się do Ciebie przekonają. Gdy odbędziesz kolejne szkolenia możesz spokojnie myśleć o rozwijaniu działalności.

Zamknij