kontakt@blueheven.pl

Odpowiadając za flotę samochodów dostawczych w firmie, w której obecnie pracowałem miałem do czynienia z wieloma wypożyczalniami samochodów, dlatego postaram się wam dzisiaj opowiedzieć o tym, jak powinno się z nimi współpracować, aby przede wszystkim być zadowolonym.

Współpraca z wypożyczalniami aut

wynajem aut dostawczych z Warszawy

Współpraca z wypożyczalniami polega przede wszystkim na wybranie odpowiedniego modelu samochodu dostawczego, który was interesuje oraz określaniu terminu wynajmu, gdyż na tej podstawie pracownicy wypożyczalni będą określali cenę. Ja jako osoba, która reprezentowała firmę mogę oczekiwać bardzo atrakcyjne warunki z tego względu, że na co dzień wynajmuję tylko samochodu dla tej firmy i dostałem dość ciekawy rabat, który znacząco ograniczał koszty takiej inwestycji. Wypożyczalnia samochodów dostawczych świadcząca wynajem aut dostawczych z Warszawy była bardzo profesjonalna i praktycznie za każdym razem mogłem znaleźć samochód dokładnie taki, który mnie interesuje. W przypadku większego zamówienia na auta zawsze otrzymywałem jakieś usługi dodatkowe, takie jak nawigacja GPS, czy także dodatkowe wyposażeniem we wnętrzu samochodu, albo chociażby kilka dni za darmo wynajmu w przypadku tego, jak decydowałem się na wynajem długoterminowy. Mój szef był ze mnie bardzo zadowolony, dlatego też postanowił mianować mnie szefem mojego działu zajmującego się samochodami dostawczymi, gdyż dobrze wiedział, że radzę sobie świetnie przy współpracy z wypożyczalniami, a ta faktycznie zabierała mi kilka godzin w ciągu całego dnia.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, którą odwiedzałem również otwierała dodatkowe punkty, dzięki czemu będę mógł wynajmować samochody dostawcze w jednym miejscu i lokalizacji, a oddawać zupełnie w innej, co było dla mnie jeszcze większym urozmaiceniem i udogodnieniem.

Zamknij