kontakt@blueheven.pl

Po studiach rozpocząłem pracę w firmie, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jestem doświadczonym pracownikiem i potrafię zaprojektować każde pomieszczenie. Jakiś czas temu firma dostała zlecenie od marketu, który miał się otworzyć pod koniec tego roku.

Stojaki na ulotki znajdą się na wysepkach

stojaki na ulotkiMieliśmy zaprojektować magazyn, halę sprzedażową oraz hol, gdzie znajdowało się kilka punktów sprzedażowych. Zlecenie zostało przydzielone mi oraz Konradowi, z którym miałem współpracować. Zacząłem od zaplanowania powierzchni magazynu. Będą tam regały magazynowe, które są w stanie udźwignąć bardo ciężkie towary i wszystkie regały magazynowe będą ustawione w sposób pozwalający na swobodne poruszanie się po całej powierzchni. Konrad w tym czasie projektował halę sprzedażową. Na projekcie rozstawił regały sklepowe w idealny sposób, dzięki czemu klient będzie mógł przemieszczać się między regałami sklepowymi swobodnie i będzie miał w zasięgu wszystkie produkty. Uznałem, że skoro Konrad świetnie sobie radzi to zajmę się holem. Ma być tam mnóstwo stoisk i sklepów. Uznałem, że ważne będą stojaki reklamowe, które będą ustawione przed sklepami. Takie rozwiązanie ułatwi klientowi dotarcie do sklepu, którym jest zainteresowany. Na stoiskach, które znajdują się na wysepkach będą wszędzie solidne stojaki na ulotki, ponieważ jeżeli klient nie zrobi zakupów a jednak weźmie ulotkę, to na pewno jeszcze wróci do tego stoiska. W holu jest także wydzielona strefa jadalna, która znajduje się na końcu holu po prawej stronie od wejścia.

Stwierdziłem, że doskonałym rozwiązaniem będą standy, które będą zawierały menu oraz niezbędne informacje na przykład na temat kalorii. Klienta łatwiej w taki sposób zachęcić do skorzystania usług. Projekt wyszedł nam doskonale i został zaakceptowany przez klienta.

Źródło

http://www.wist-online.com/d6/Stojaki-na-ulotki-i-prospekty

Zamknij