kontakt@blueheven.pl

Studiuję kosmetologię i jestem bardzo zadowolona z uczelni, na którą się zdecydowałam. Moja uczelnia jest bardzo doceniana na rynku a wielu specjalistów chwali jej wysoki poziom. Nie mówię, że zawsze jest łatwo. Moi profesorowie wiele od nas wymagają ale ja zawsze staram się być dobrze przygotowana do zajęć.

Uczę się o kosmetykach

łagodne kosmetyki z aloesemJa chcę pracować w zawodzie dlatego staram się zawsze mieć sporą wiedzę na temat różnych kosmetyków. Bardzo wiele wynoszę z wykładów ale także szukam różnych ciekawych informacji o kosmetykach w gazetach branżowych. Ostatnio mieliśmy bardzo ciekawy wykład odnośnie kosmetyków z aloesem. Łagodne kosmetyki z aloesem są bardzo chętnie wybierane przez klientki w dzisiejszych czasach. Coraz więcej osób stawia na naturalne kosmetyki a aloes ma w sobie wiele bardzo wartościowych rzeczy, które są bardzo dobre dla naszej cery. Aloes nie uczula i śmiało osoby, które często muszą rezygnować z wielu kosmetyków ze względu na różne alergie mogą korzystać z kremów i maseczkę, w których występuje ta roślina. Ja sama pamiętam jak moja babcia miała u siebie w domu kilka aloesów i zawsze mi je polecała na różne skaleczenia i nie tylko.Babcia nawet sama przygotowywała sobie różne kremy na bazie aloesu. Chyba to dzięki niej zainteresowałam się kosmetologia i dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Cieszę się, że zdecydowałam się spełniać swoje marzenia bo dzięki wiedzy, którą nabywam będę mogła długo pięknie wyglądać. Sama mam kilka kosmetyków z aloesem i jestem bardzo zadowolona z ich ceny a także z wysokiej jakości.

Kosmetyki z aloesem są produkowane coraz chętniej przez różne firmy. Coraz więcej koncertów zdaje sobie sprawę z szerokiego zastosowania aloesu. Można go wykorzystywać nie tylko do kremów na twarz ale także do balsamów i innych kosmetyków. 

Zamknij