kontakt@blueheven.pl

Od dawna chciałam iść do szkoły i zrobić jeszcze dodatkowo jakieś studia czy chociaż ukończyć jakieś kursy czy szkolenia. Jednym słowem chciałam po prostu podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Inowrocławska reklama i dalsza edukacja

reklamaW dzisiejszych czasach jest to po prostu bardzo ważne by podnosić swoje kwalifikacje i być przez to bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Mieszkam w mieście Inowrocław i w sumie tu na miejscu mogłabym zacząć coś robić. Widziałam nawet ostatnio w Inowrocławiu banery reklamowe różnych szkół. Taka reklama inowrocław szkół w sumie wisi na co drugiej ulicy w mieście. Zastanawiałam się czy może wystarczą mi może same szkolenie ekonomia społeczna czy też może typowo studia podyplomowe. Mam skończone studia licencjackie i magisterskie i w sumie przydałoby się coś jeszcze. Jednak nie mama jakoś bliżej sprecyzowanych planów. sama także nie wiem co będzie bardziej atrakcyjne na pracodawcy. W sumie kursów czy szkoleń mogłabym odbyć kilka zamiast studiów podyplomowych. Jednak studia to coś więcej niż kurs. I taki mam właśnie dylemat. Widziałam na przykład takie szkolenie skład i łamanie tekstu, które wydało mi się bardzo ciekawe. Jednak nie wiem czy kiedykolwiek akurat coś takiego mogłoby mi się przydać. W sumie wiem, że teraz wiele z kierunków studiów podyplomowych jest finansowana ze środków unijnych. I dzięki temu można zrobić takie studia za darmo. Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Tylko żeby jeszcze ktoś powiedział mi co byłoby dobrze zrobić a co robić będzie bez sensu. Moja koleżanka na przykład skończyła podyplomówkę, która niestety do niczego się jej nie przydała.

Także nie dość, że poświęciła tym studiom dwa lata i jeszcze za nie dość dużo zapłaciła to nie ma z tego tytułu żadnych profitów. A jej kierunek studiów wydawał się naprawdę kierunkiem z przyszłością.

Zamknij