kontakt@blueheven.pl

 

Pamiętam dobrze dzień w którym stwierdziłem, że najwyższy czas spróbować poszukać dla moich pracowników czegoś innego. W końcu nie było potrzeby by koniecznie byli oni szkoleni w mieście, w którym prowadziliśmy firmę. Równie dobrze można było wyjechać gdzieś indziej.

Ofert kursów BHP najwięcej było wówczas w Warszawie

kursy bhp wykonywany w WarszawieNie było to oczywiście żadne zaskoczenie. Stolica była miastem, w którym mieszkało najwięcej ludzi z całego kraju – oczywistością było więc, że najwięcej ofert na kursy znajdziemy właśnie tam. Jeden z kierowników próbował szukać czegoś w innych dużych miastach, ale raczej było to skazane na porażkę. Prawda była taka, że jeśli chodzi o kursy bhp wykonywany w Warszawie zestaw szkoleń był satysfakcjonujący dla każdego z nas. Nie było potrzeby, by szukać czegokolwiek więcej na naszym miejscu. Cena była bardzo dobra, tak samo zresztą jak zakres szkolenia. Nie widzieliśmy w tym rozwiązaniu żadnych wad. Poza szkoleniem mieliśmy też okazję by zwiedzić Warszawę. Zarezerwowaliśmy sobie miejsca w hotelu i wynajęliśmy kurs na dni, które nam pasowały. Generalnie kursy BHP wykonywane w Warszawie były praktycznie codziennie, dlatego też wiedziałem, że na pewno uda nam się dobrać coś konkretnie pod nasz termin. Już pierwsza firma z którą rozmawiałem zgodziła się na proponowany przez nas termin i warunki. Nie mogliśmy doczekać się wyjazdu do stolicy. Każdy z nas był bardzo zadowolony z tego, że nasz plan doszedł do skutku. Była to nie tylko przyjemna przerwa od pracy, w ciągu której można było nauczyć się czegoś pożytecznego, ale i doskonała okazja by zwiedzić i największe i najciekawsze miasto z naszego kraju.

Do dziś wspominam z sentymentem szkolenie w stolicy. Samo w sobie było przykładem profesjonalizmu i jakości, a do tego było w całkiem rozsądnej cenie. Po szkoleniu z kolei daliśmy sobie jeszcze dwa pełne dni przeznaczone tylko i wyłącznie na zwiedzanie.

 

Zamknij