kontakt@blueheven.pl

Ludzie często myślą, że wypożyczanie samochodu wiąże się z dużymi kosztami. Jest to mit, który można bardzo łatwo zweryfikować – wystarczy przejść się albo zadzwonić do najbliższego punktu wynajmującego auta. Możemy być bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, jak niskie potrafią być za to ceny.

Niskie koszty wynajmu aut w Tarnowie

wynajem aut tarnówNigdy nie miałem potrzeby by z czegoś takiego skorzystać, aż do pewnego momentu. Uznałem, że jest to całkiem dobra metoda by sprawdzić, czy będę dobrze czuł się w samochodzie, który zamierzałem kupić. Nie wiedziałem, czy będzie wystarczająco duży, szybki i ekonomiczny. Najlepszym sposobem na sprawdzenie było po prostu znalezienie takiego samego w którejś z wypożyczalni, i przekonanie się na własnej skórze. Zadzwoniłem by zapytać o cenę przygotowany na to, że zaraz usłyszę wartość, przez którą spadnę z krzesła. Faktycznie tak się stało – z tym, że spadłem z powodu tego, jak niska była ta cena. Od razu zdecydowałem się na wynajęcie samochodu – zrobiłem to jeszcze tego samego dnia. Nie wiedziałem skąd brała się tak niska cena – być może jeśli chodziło o wynajem aut Tarnów miał całkiem sporą ofertę firm, które się tym zajmowały, a przez to musiały konkurować ze sobą cenami. Tak czy owak, wypożyczyłem samochód na cały tydzień, by w pełni poczuć się jak jego właściciel. Samochód był bardzo zadbany – widać było, że właściciele wypożyczalni dbają o swoje auta. Jeździło się nim świetnie, był szybki, wygodny, zaś zużycie paliwa było mniejsze, niż podawali w internecie. Więcej argumentów nie potrzebowałem.

Niecały tydzień później byłem już właścicielem nowego samochodu prosto z salonu. Gdybym nie mógł najpierw wypróbować go w wypożyczalni, raczej nie zaryzykowałbym wydania na niego tak dużej sumy pieniędzy. Dzięki temu jednak wiedziałem, że jest w pełni wart swojej ceny.

Zamknij