kontakt@blueheven.pl

Od prawie jedenastu lat jeździmy z chłopakami po kraju i Europie koncertując we wszystkich możliwych zakątkach. Nasze zespół od zawsze stawiał duży nacisk na kontakty z fanami i chociaż nie musimy to staramy się jak najczęściej jeździć na koncerty.

Wynajem samochodów w Gdyni jest drogi

wynajem samochodówNawet jeśli nie do końca nam się to opłaca. Zazwyczaj jeździliśmy busem Patryka ale ostatnio coraz częściej zdarzało nam się, że nawalał w samym środku trasy i mieliśmy sporo kłopotów. Kiedy brat Karola rozbił jakiś czas temu swój samochód dostawczy dostał zastępczy samochód z OC sprawcy. Wtedy pomyśleliśmy, że wypożyczalnia samochodów osobowych byłaby dla nas całkiem korzystnym rozwiązaniem. Co prawda wynajem samochodów Gdynia jest dość drogi, ale mieliśmy pewność, że dojedziemy na miejsce w jakichś przyzwoitych warunkach. Uważałam że lepiej też wynająć samochód niż tłuc się pociągiem bez ogrzewania czy przedpotopowym autokarem. Od tego czasu jeździmy na wszystkie trasy wypożyczonym samochodem. W Trójmieście jesteśmy już dobrze znani we wszystkich wypożyczalniach. Jedna wypożyczalnia samochodów dała nam nawet bardzo korzystne zniżki i korzystamy teraz niemal wyłącznie tylko z niej. Ostatnio też dzwonił do mnie jakiś przedstawiciel handlowy i zaproponował mi, że ich wypożyczalnia będzie wynajmowała nam samochody za darmo.

Jeszcze nie powiedziałam o tym chłopakom ale wydaje mi się, że to świetny pomysł. Firmie oczywiście chodzi w ten sposób o reklamę ale ja nie mam nic przeciwko temu. Najważniejsze, że teraz nasze podróże są dla nas łatwiejsze i przyjemniejsze. Teraz jazda to sama przyjemność.

Zamknij