kontakt@blueheven.pl

Moja znajoma była od zawsze osobą zamożną. W sumie gdy skończyła osiemnaście lat to miała już swój jakiś interes i tak jest do teraz. Koleżanka dzisiaj prowadzi wiele biznesów i to z sukcesem. Niedawno się z nią widziałam i powiedziała, że teraz inwestuje naprawdę duże pieniądze w to żeby mogła zrealizować swoje marzenia.

Trener personalny a odchudzanie

trener personalnyA chce mieć po prostu swoją własną siłownię w Warszawie właśnie. Nawet nie pytałam się jej ile tak inwestycja może kosztować. Domyślam się, że muszą być to naprawdę ogromne pieniądze. Koleżanka powiedziała, że ta jej siłownia jednak ma być zupełnie inna niż te, które są do tej pory. Ma być tam trener osobisty dla każdego klienta. W sumie może jest to jakiś pomysł na przyciągnięcie klientów. Taki rekomendowany przez wielu trener personalny z Warszawy daje po prostu lepsze efekty jeśli chodzi o odchudzanie. Ten trener ma dla każdego układać treningi personalne i prowadzić takie dzienniczki postępów. Koleżanka powiedziała, że tak wygląda trening indywidualny na zachodzie. No jak dla mnie pomysł może być rzeczywiście trafiony tylko jestem ciekawa tego ile będzie kosztował karnet na taką siłownię. Koleżanka powiedziała, że opłata będzie oczywiście wyższa. Jednak nie będzie to taka kwota, która sprawiałaby że to miejsce stałoby się jakoś bardzo elitarne bo tego by nie chciała. Chce żeby ta siłownia była dla wszystkich tych, którzy ćwicząc samemu nie mają takich rezultatów jakie chcieliby osiągać. No jestem ciekawa jak to wyjdzie. Może gdy już otworzy tą swoją siłownię to nawet się do niej wybiorę.

Bo ja jestem takim przypadkiem, że ćwiczę i jakoś efektu nie widać. Myślę, że po prostu coś źle robię i może ktoś w końcu powie mi jak mam ćwiczyć żeby było dobrze. Koleżanka powiedziała mi, że gdy tylko otworzy siłownię to mam się do niej zgłosić to pierwszy miesiąc będę miała za darmo.

Zamknij