kontakt@blueheven.pl

Gdy byłam mała zawsze z rodzicami jechaliśmy nad morze do mojej cioci.Pamiętam, że z siostrą naprawdę bardzo lubiłyśmy tam jeździć. Mamy po prostu kuzynkę mniej więcej w tym samym wieku co my i zawsze bardzo lubiłyśmy do niej jeździć.

Komfortowe domki i tanie noclegi

komfortowe domki nad morzemZawsze było tam naprawdę bardzo ciekawie i fajnie spędzałyśmy czas. Czasem jednak gdy pojechaliśmy do cioci to już byli jacyś goście. Po prostu to, że ciocia mieszka w miejscowości turystycznej kusiło wiele osób z rodziny. I wtedy gdy przyjeżdżaliśmy a ktoś także akurat przyjechał to był wtedy problem z noclegiem u cioci. Jednak nie był to żaden problem. Ja nawet w sumie wolałam gdy ktoś był u cioci bo wtedy spaliśmy w ośrodku wypoczynkowym. Ten ośrodek wypoczynkowy znajdował się naprawdę bardzo blisko cioci domu. Można nawet powiedzieć, że widać go było z tarasu. Były to domki letniskowe do wynajęcia i ja lubiłam tam spać. Te komfortowe domki drewniane nad morzem były własnością sąsiadki cioci i za taki nocleg płaciliśmy tylko symboliczną kwotę. Szkoda, że teraz nie mam takich znajomości i nie mogę wynająć tak dobrego noclegu nad morzem za tak małe pieniądze. Te domki drewniane nad morzem w sezonie kosztowały naprawdę bardzo dużo. Bo też były naprawdę świetne. Te domki jak na tamte czasy były naprawdę bardzo komfortowe. W każdym domku była oddzielna łazienka i kuchnia. W tym domku spędzaliśmy tylko noce. Bo cały dzień spędzaliśmy u cioci. Jednak dzięki temu, że tam spaliśmy nie było kolejki rano do łazienki ani wieczorem. Na tym ośrodku czasem udawało się poznać kogoś w podobnym wieku do wieku mojej siostry lub moim. Dzięki temu miałyśmy jeszcze więcej koleżanek do zabawy.

Teraz ciocia wyjechała za granicę do swoje córki i sprzedała tamto mieszkanie. A bardzo szkoda bo chętnie bym ją odwiedziła nawet teraz.

Zamknij