kontakt@blueheven.pl

Dzisiejszy świat dąży do próbowania, i nie mnie oceniać czy jest to dobre czy złe. Wiem jedno, jest to na pewno bezpieczniejsze. Testy nowych produktów zanim wejdą na rynek, degustacja dla klientów, jazdy próbne samochodami. To pozwala uniknąć większości niespodzianek.

Jakie są zalety wynajmu długoterminowego samochodu?

wynajem długoterminowy samochodów warszawaI ja w swoim życiu próbuję. Dzieje się tak z wielu powodów. Po pierwsze chcę uniknąć możliwych pomyłek, po drugie – jest to przywilej naszych czasów. Dlatego otwierając swoją firmę, która wymagała zakupu samochodu, pozwoliłem sobie taki samochód wynająć. Nie znam się na samochodach. Nie wiem, który byłby dla mnie najlepszy. Czy mam się sugerować danymi technicznymi, które mówią mi coś, ale niekoniecznie to czy autem będzie mi się dobrze jeździło. Warszawa daje mi duże możliwości wynajmu. Postanowiłem z nich skorzystać – wybrać trzy modele aut, które biorę pod uwagę przy kupnie, pojeździć nimi, wybrać to, w którym czułem się najlepiej, najpewniej. Kurier to zawód nieodłącznie związany z jakimś środkiem transportu. Musiało mi być dobrze w aucie. Nie wiem czy sam bym wpadł na takie rozwiązanie. Po prostu, któregoś razu zauważyłem bilbord reklamowy z hasłem wynajem długoterminowy samochodów warszawa i powiedziałem bratu, że mógłby skorzystać z takiej opcji. Zostało mi to w głowie i pół roku później dzwoniłem już do tej firmy, umawiając się na rozmowę. Liczyłem, że przy dłuższej współpracy uda mi się wynegocjować jakiś opust przy wynajmie. Długoterminowy był korzystny dla nich, więc mogło się udać. Najlepiej, gdy zadowolone są obie strony.

W biznesie bardzo istotne są szczegóły. Bardzo też istotne są pertraktacje. Ja akurat w tym się sprawdzam, dlatego, że lubię ludzi. Lubię z nimi rozmawiać, negocjować i dogadywać się. Gdyby nie wzajemny szacunek wiele bym nie osiągnął.

Zamknij