kontakt@blueheven.pl

W tym roku doszłam do wniosku, że czas najwyższy na to żebyśmy mogli z mężem gdzieś wyjechać. Ostatnio mieliśmy sporo wydatków związanych z zakupem nowego mieszkania i nie stać nas było po prostu nawet na najktótsze wakacje.

Urlop w górach z mężem

Czarna Góra na narty i snowboardJednak uważam, że teraz jest to dobry czas żeby gdzieś wyjechać. Wiedziałam, że w wakacje może być ciężko nam gdzieś wyjechać. Doszłam do wniosku, że dobrze będzie też gdybyśmy poszaleli gdzieś na nartach. Kiedyś bardzo lubiliśmy takie wypady. Zastanawialiśmy się tylko nad tym gdzie byłoby najlepiej pojechać. Mąż powiedział mi, że Czarna Góra na narty i snowboard jest najlepsza. Kiedyś tam już byliśmy i spędziliśmy tam bardzo udany urlop. Mąż doszedł do wniosku, że możemy wyjechać tam na tydzień. Uważam, że jest to sporo czasu na to żeby pojeździć na nartach i zregenerować się trochę. Oczywiście wolałabym jeśli byśmy mogli pozwolić sobie na wypad dwutygodniowy. Ale może w przyszłym roku się uda. Wynajęliśmy pokój w bardzo ładnym pensjonacie. Zresztą chyba w okolicy są wszystkie pensjonaty na wysokim poziomie. Od razu wypożyczyliśmy po przyjeździe z mężem sprzęt narciarski. Nie było to jakoś bardzo kosztowne. To było dla nas ważne bo w obecnej sytuacji nie było nas stać na jakieś wysokie wydatki. A warunki narciarskie były fantastyczne. Muszę przyznać, że pogoda dopisała. Z mężem na stoku bawiliśmy się świetnie. Nie przypominam sobie nawet kiedy było aż tak fajnie.

Podczas tego wypadu spotkaliśmy też naszych znajomych, którzy także postanowili przyjechać tu na narty. Także potem już umawialiśmy się i jeździliśmy razem. Ja wolałam jeździć z koleżanką bo mąż z kolegą robili to po prostu znacznie szybciej. Potem też jeździli na snowboardzie. Ja obiecałam sobie, że za rok też nauczę się na nim jeździć.

Zamknij