kontakt@blueheven.pl

Moja znajoma, która pracuje w biurze usług turystycznych co jakiś czas przesyła mi oferty dotyczące wyjazdów zagranicznych. W sumie zawsze korzystam z jakiejś promocyjnej oferty, którą otrzymam właśnie od niej.

Wyjazdy językowe to lepsze poznanie kultury i języka

wyjazdy językoweJest to dla mnie bardzo wygodne, ponieważ takie oferty otrzymuję na swój adres mailowy i mogę je przejrzeć w drodze do domu. Nie muszę więc specjalnie jeździć do biura i pytać się o aktualne oferty koleżanki. Jednak gdy pojawia się coś bardzo interesującego to koleżanka do mnie od razu dzwoni. Cieszę się bardzo, że mam takiego swojego prywatnego doradce jeśli chodzi wyjazdy zagraniczne. Ostatnio zadzwoniła do mnie i przestawiła fantastyczną ofertę wyjazdu do Grecji. Zawsze chciałam odwiedzić akurat ten kraj także wyszłam trochę wcześniej z pracy i od razu pojechałam do jej biura. Koleżanka szybko opowiedziała mi o ofercie i o tym jaka jest na ten wyjazd zniżka. Nie zastanawiałam się długo i od razu podpisałam umowę kupna wycieczki. W sumie raczej nie będzie lepszej oferty to na co czekać. Byłam bardzo zadowolona, że udało jej się załatwić tak atrakcyjną ofertę dla mnie. Koleżanka zaproponowała mi kawę. Nie miała innych klientów także zgodziłam się przecież dawno nie rozmawiałyśmy. Koleżanka opowiadała mi, że jej biuro będzie teraz organizowało wyjazdy językowe dla młodzieży szkolnej. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Takie obozy językowe za granicą to jest przecież coś bardzo ciekawego. Będą podobno mieli w ofercie obozy językowe z wyjazdem na maltę, z bardzo wysokim standardem usługi. A także będą organizowane obozy językowe do Anglii w tym do londynu z dwoma wariantami wypoczynku.

Myślę, że taka oferta przyciągnie do biura nowych klientów. Jednak ja cały czas myślałam tylko o swoim wyjeździe do Grecji i o tym co ja tam zabiorę. Przede wszystkim muszę wypisać wniosek o urlop w pracy.

Zamknij