kontakt@blueheven.pl

Mata antyzmęczeniowa jest zaprojektowana w taki sposób, żeby w trakcie długotrwałego stania – odbywania stosunku pracy – pobudzać krążenie zarówno w nogach, jak i stopach i plecach. Zastosowanie mat pozwala na odpowiednio dobre stymulowanie krążenia, dzięki ergonomicznej powierzchni maty. Przedsiębiorcy bardzo często chcą zapewnić swoim pracownikom dobre warunki pracy, dlatego też mogą zacząć od zakupu mat, które znacząco ułatwią pracę pracownikom.

Ergonomiczne maty dla firm

Maty antyzmęczenioweMaty pozwalają pobudzania krążenia w częściach ciała, które najczęściej wykorzystywane są podczas pracy, takich jak nogi, czy plecy. Krążenie stymulowane jest poprzez specjalnie wyprofilowaną powierzchnię mat, która zapewnia bardzo dobrą równowagę pomiędzy siłą nacisku na matę, a oporem, który jest przez niego wywoływany. Maty antyzmęczeniowe są niezbędne w przypadku potrzeby odpowiedniej stymulacji mięśni. Pracodawcy mają obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy, dzięki czemu mogą skutecznie wykonywać swoje obowiązki w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Maty antyzmęczeniowe są przeznaczone głównie dla osób pracujących w pozycji stojącej przez dłuższy okres czasu. Maty mają kluczowe znaczenie nie tylko w ograniczaniu i eliminowaniu skutków zmęczenia pracownika, ale także negatywnych skutków długotrwałego stania i odbywania pracy w takiej pozycji.

Patrząc globalnie inwestycja w maty dla pracowników stanowi bardzo dobrą oszczędność poprzez zwiększenie ich wydajności i możliwości w pracy, a także samopoczucia, które również jest ważne. Inwestycja w bardzo dobrej jakości maty zmęczeniowe jest skutecznym rozwiązaniem pozwalającym na dobre warunki pracy dla pracowników, którzy pracują przy liniach produkcyjnych, czy w parkach maszynowych.

Zamknij