kontakt@blueheven.pl

Po ostatniej inspekcji dowiedziałem się, że muszę rozważyć wymianę bramy przeciwpożarowej, ponieważ nie spełnia ona ogólnych wymogów. Rzadko z niej korzystamy i w zasadzie nie zwracałem na to uwagi. Najwyższy czas to wszystko teraz naprostować.

Dzięki nowej bramie przeciwpożarowej jest teraz bezpiecznie

bramy przeciwpożaroweZadeklarowałem, że samodzielnie zajmę się tematem. Mój znajomy sprzedaje bramy przeciwpożarowe i to do niego zamierzam się odezwać. Wiem, że dostanę niższą cenę i na dodatek będę negocjował, by wysłał do mnie swojego człowieka, który wymieni starą bramę na nową. Moi ludzie się na tym nie znają a takie usługi są w jego zakresie. Oczywiście liczę, że montaż nowej bramy będzie w cenie jej zakupu. Pojechałem do jego firmy tego samego dnia i zapytałem czy ma jakieś dobre bramy przeciwpożarowe, ponieważ jest mi pilnie potrzebna jedna do wymiany. Oczywiście wiedziałem, że ma spory wybór, ale zagadałem w taki właśnie sposób. Miałem niezbędne dane, ponieważ wcześniej się przygotowałem. Wymagana była wysokość, szerokość i inne ważne kwestie, bez których nie kupiłbym od niego bramy. Postanowiłem z nim poważnie negocjować, ponieważ widziałem, że jest w bardzo dobrym humorze. Dzięki temu na pewno uda mi się go nieco zmiękczyć. Janek powiedział, że ma najlepsze bramy przeciwpożarowe, które i tam sprzedaje tanio, ale ja byłem nieugięty. Z uwagi na wieloletnią znajomość zgodził się pójść mi na rękę. Przyśle też swojego człowieka, który wszystkim się zajmie u mnie na miejscu. Wyszedłem od niego zadowolony.

Teraz to jest u nas bezpiecznie. Taka brama przeciwpożarowa jest bardzo ważna i na przyszłość będę wszystkiego bardzo uważnie pilnował. Kolejna inspekcja już nic nie wykazała i póki co mam spokój. Dobrze mieć takich znajomych jak Janek.

Zamknij