kontakt@blueheven.pl

Moja naprawdę bliska znajoma niedawno brała ślub. Ich wesele nie było jakiś mocno duże ze względu na to, że para młoda ma po prostu niezbyt dużą rodzinę. Obydwoje są jedynakami. Zresztą tak jak i ich rodzice. Jednak na tym weselu było naprawdę sporo w stosunku do zaproszonej rodziny znajomych.

Wynajęta fotobudka na wesele

wynajem fotobudki na wesele w WarszawiePodobało mi się to, że było tam aż tyle młodych osób. Jednak nie jest to wcale aż tak częste. Jednak zazwyczaj większość część gości stanowi rodzina. I tak na tym weselu naprawdę wszyscy świetnie się bawili. Moja znajoma ze swoim mężem na to wesele wynajęli nawet fotobudkę żeby wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcia. Oczywiście na początku zastanawiali się nad tym czy to będzie miało sens. Jednak doszli do wniosku, że taki wynajem fotobudki na wesele w Warszawie nie jest wcale aż tak dużym kosztem żeby tego nie zrobić. A przecież taka fotobudka wywołuję naprawdę sporo uśmiechu na twarzy. I sprawia, że ma się naprawdę niepowtarzalne pamiątki. Przecież te zdjęcia są tak spontaniczne i fajne, że naprawdę szkoda żeby czegoś takiego na weselu nie było. W sumie teraz na weselach ta fotobudka jest elementem tak stałym jak na przykład wiejski stół, który także jest prawie zawsze. W każdym razie mi się u znajomych podobało to bardzo  że była ta fotobudka. Z mężem bardzo chętnie zakładaliśmy na siebie różne gadżety jakie tam były i robiliśmy sobie w niej zdjęcia. Muszę przyznać, że już nie jedną fotobudkę widziałam ale w tej wynajętej przez znajomych było naprawdę bardzo dużo tych gadżetów.

Często bowiem jest tak, że tych gadżetów jest tylko kilka. A tu było ich tyle, że ja nie mogłam się zdecydować co do na przykład koloru peruki czy okularów. Było tego mnóstwo. Dlatego też można było zrobić sobie zdjęcia w różnych stylizacjach.

Zamknij