kontakt@blueheven.pl

Jako szeregowy pracownik rzadko mam możliwość wyrwać się z mojego stanowiska by porobić w firmie cokolwiek innego. Gdy ostatnio prezes ogłosił, że szuka ochotników do wystąpienia w filmie promocyjnym, nie zastanawiałem się nawet przez moment. Od razu poszedłem do jego gabinetu by wypytać o szczegóły.

Nagrywanie filmu promocyjnego dla firmy

filmy promocyjne dla firmOkazało się, że film nie będzie długi. Na pewno wrzucą go na kilka stron w internecie, wersja audio będzie leciała w radiu, i na tym skończy się cała ta przygoda. Oczywiście nagrywane będzie to w trakcie dnia pracy, także ochotnicy będą w tych dniach zwolnieni ze swoich standardowych obowiązków. Dodatkowo dochodziła do tego premia w wysokości dwustu złotych. Nie zastanawiałem się nawet przez moment – powiedziałem, że jestem jak najbardziej chętny. Prezes powiedział, że podoba mu się mój optymizm. Nagrywanie miało zacząć się w przyszłym tygodniu – ten film miał nam dać naprawdę sporo dodatkowych klientów. Przyznam, że nie w taki sposób wyobrażałem sobie, że są kręcone filmy promocyjne dla firm. Okazało się, że praktycznie przez cały czas wszyscy na planie śmiali się i żartowali. Niemal każde nagrywane ujęcie było powodem do śmiesznych żartów i przerw na to, by aktorzy zdążyli się uspokoić i zagrać wszystko zgodnie ze scenariuszem. Myślałem, że przez to powstaną opóźnienia, ale mimo tego skończyliśmy na dwa dni przed planowanym końcem kręcenia ujęć. Prezes był zachwycony tym, jak dobrze udało nam się zagrać – w nagrodę dostaliśmy wolne do końca tygodnia. Ekipa powiedziała, że gdy tylko film zostanie zmontowany, dostaniemy go przesłanego na maila.

Obejrzenie filmu sprawiło, że przypomniały mi się wszystkie te zabawne sytuacje, które wynikły podczas kręcenia ujęć. Film sam w sobie naprawdę nieźle wyszedł i nie dziwiłem się prezesowi, że był tak zachwycony. Kto wie, może jeszcze czeka mnie kariera aktorska?

Zamknij