kontakt@blueheven.pl

Oczywiście, ta sama reklama dla jednego będzie przykładem bardzo dobrej reklamy, a dla drugiego może być kompletna porażką. Jest to sprawa indywidualna i bardzo subiektywna. Jeżeli ktoś się jednak zajmuje reklamą zawodowo, doskonale zdaje sobie sprawę z tego jaka powinna być reklama i czego nie należy robić w żadnym wypadku.

Wyświetlacze led powinny być czytelne!

wyświetlacze ledZła reklama led będzie charakteryzowała się tym, że nazwa promowanej firmy będzie nieczytelna i nie będzie się prawidłowo wyświetlała. Musimy pamiętać, o tym że doskonale wykonane wyświetlacze led maja zupełnie inna rozdzielczość i jakość wyświetlania obrazu. Jeżeli nie weźmiemy tego pod uwagę, nasz komunikat będzie nieczytelny i tym samym reklama będzie zła. Telebimy led maja to do siebie, że można wyświetlać na nich jedynie bardzo podstawową grafikę. Warto się tutaj bardziej skupić na tekście i komunikatach niż na grafice. Tablice led będą idealnym nośnikiem przekazywania informacji o zbliżającym się miastowym koncercie czy wydarzeniu. Nie będą dobra forma przekazu za to dla firm, które chcą zareklamować dobra jakość swoich ubrań, samochodów lub innych luksusowych rzeczy. Panele led po prostu maja ograniczone możliwości i trzeba to zaakceptować. Mamy do wyboru wiele więcej form. Niektórzy decydują się na ulotki, które roznoszone są na ulicy przechodniom. Dla mnie osobiście, jest to jedna z najgorszych form reklamy. Poza tym ludzie tego nie lubią. Denerwują się kiedy znajdują ulotki za wycieraczkami swojego auta oraz pod nogami na chodniku.

Zastanawiam się czy nie jest to dla wielu firm anty reklama, kiedy ich logo leży na ulicy zmieszane z błotem. Oczywiście zdaję sobie sprawie, że jest to najtańsza forma reklamy, która ma szanse dotrzeć do bardzo dużej ilości osób. To z całą pewnością może być kuszące dla niektórych osób.

Zamknij