kontakt@blueheven.pl

Mój synek był dosyć nieśmiałym chłopcem, dlatego postanowiłam wysłać go do przedszkola. Tam znalazł sobie nowych przyjaciół, dzięki czemu stał się bardzo towarzyski, jednak kiedy nadszedł czas, aby iść do szkoły, strasznie się bał.

Zdrowie i szczęście dziecka dzięki tornistrom szkolnym

tornistry szkolne sklep internetowyPrzeprowadzałam z moim synkiem długie rozmowy i starałam się go uspokoić tłumacząc, że i w szkole znajdzie sobie nowych kolegów, jednak mój syn na samą myśl o szkole robił się markotny i smutny na cały dzień. Nie wiedziałam jak do niego dotrzeć, aż w końcu pomyślałam, że może kiedy pokażę mu, jak świetną zabawą jest kupowanie nowych niezbędnych rzeczy do szkoły, mój syn zmieni zdanie. Pierwszorzędną i najważniejszą rzeczą, jaką należało kupić, był oczywiście plecak. Bardzo zależało mi na tym, aby znaleźć konkretnie tornister. Tornister nie tylko pomieści znacznie więcej od typowego plecaka. Przez wzgląd na to, że wykonany jest ze sztywnego materiału dba o prostą postawę pleców naszego dziecka, oraz już z samej zasady bywa o wiele bardziej wytrzymalszy od plecaków. Zaczęłam szukać zatem przedmiotów, jakimi są tornistry szkolne sklep internetowy wydawał się być najszybszą opcją z najszerszą ofertą, a zatem skupiłam się na poszukiwaniach online. Kiedy przeglądałam różne kolorowe tornistry, mój synek z zaciekawieniem podszedł do mnie i usiadł mi na kolanach. Widziałam, że uśmiecha się na widok wspaniałych tornistrów z różnymi motywami bajkowymi. W jednym ze sklepów online trafiliśmy na tornister z jego ulubioną postacią z kreskówki, a mój synek na wieść o tym, że kupię mu taki tornister do szkoły strasznie się ucieszył i chciał zobaczyć wszystkie inne rzeczy, jakie kupuje się do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Od momentu zakupu nowego tornistra mój syn zmienił swoje postrzeganie w stosunku do szkoły i wprost nie mógł się doczekać rozpoczęcia roku szkolnego.

Tornister przeze mnie zakupiony okazał się być doskonałym wyborem i wręcz strzałem w dziesiątkę. Idealnie pasował do mojego synka. Materiał nie podrażniał go, był bardzo odporny, a druk nie ścierał się w żaden sposób. Tornister był z moim synkiem przez trzy lata szkoły podstawowej i wciąż wygląda doskonale. 

Zamknij