kontakt@blueheven.pl

Kilka lat temu spełniłem swoje wielkie marzenie i kupiłem samochód z salonu. W tamtych czasach był to ogromny wydatek jednak ja byłem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Oczywiście z czasem moje audi zaczęło mieć coraz więcej lat.

Mój samochód i renowacja 

renowacja skóry samochodowej w ŁodziPrzejechałem nim wiele kilometrów dlatego nie miałem serca aby go sprzedać gdy pojawiły się pierwsze kłopoty. Zawsze bardzo dbałem o swój sprzęt dlatego byłem co do niego przywiązany. Pewnego dnia zauważyłem, że na fotelu kierowcy pojawiły się bardzo nie estetyczne odbarwienia. Nie miałem pojęcia co się dzieje, ponieważ zawsze dbałem o swoje auto. Uznałem, że koniecznie muszę coś z tym zrobić. Za pomocą internetu zacząłem poszukiwać firm, które mają usługi takie jak renowacja skóry samochodowej w Łodzi. Koniecznie zależało mi na tym mieście, ponieważ tam mieszkałem i było mi po prostu o wiele łatwiej. Na dodatek taka renowacja skóry na pewno nie trwała kilka dni dlatego chciałem mieć swój samochodów pod ręką. Na początku znalazłem jedną dość dobrą ofertę. Po wykonaniu telefonu stwierdziłem, że warto podjąć współpracę. Osoba z drugiej strony wydawała się szczera oraz odpowiedzialna dlatego chciałem wybrać właśnie ich usługi. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że mam do czynienia z doświadczoną i profesjonalną firmą. Na początku jednak musiałem pokazać na czym najbardziej mi zależy. Oczywiście jeżeli już tu przyjechałem to chciałem zainwestować w porządną renowację. Fotele w całym samochodzie były stare i takie odświeżenie na pewno by im w niczym nie przeszkodziło.

Uznałem, że to będzie bardzo dobre posunięcie. Po wszystkim widziałem diametralną różnicę przed i po. Oczywiście ze starego samochodu nie udało się zrobić nowego modelu z salonu ale jeżeli chodzi o fotele to byłem zadowolony. 

Zamknij