kontakt@blueheven.pl

W wakacje byłam na Ukrainie gdzie poznałam mnóstwo interesujących ludzi. Tak naprawdę to oni zainspirowali mnie do podjęcia takich kroków. Kiedy wróciłam do Bydgoszczy to jeszcze sporo myślałam o tych ludziach i zdecydowałam, że agencja pracy tymczasowej będzie idealnym zajęciem dla mnie.

Pracownicy z Ukrainy szukają zatrudnienia

pracownicy z UkrainyBędę robiła to co lubię ale tez pomogę ludziom z zagranicy w znalezieniu zatrudnienia. Musiałam się jeszcze dużo dowiedzieć co zrobić, żeby pracownicy ze wschodu mogli się do mnie zgłaszać po znalezienie pracy. Moja znajoma jest prawniczką i o wszystkim dokładnie mnie poinformowała. Kiedy wszelkie informacje miałam już zebrane zabrałam się do działania. Moja agencja pracy będzie miała siedzibę w centrum Bydgoszczy, gdzie jest bardzo łatwy dojazd. Załatwiłam wszystkie niezbędne dokumenty i mogli się już u mnie zjawiać godny polecenia pracownicy z Ukrainy, którzy potrzebują zatrudnienia. Póki co zamierzam pracować sama ale z czasem zapewne zatrudnię kogoś do pomocy. Zadzwoniłam również do ludzi z Ukrainy, żeby poinformować ich, że moja agencja pracy tymczasowej już ruszyła i mogą przyjechać do Polski. Wiem już nawet gdzie poszukiwani są w Bydgoszczy pracownicy ze wschodu i skontaktowałam się z tymi przedsiębiorcami. Mam podpisane umowy z firmami, gdzie poszukiwani są właśnie pracownicy ze wschodu. W ciągu pierwszego miesiąca prowadzenia działalności udało mi się znaleźć zatrudnienie dla stu osób. Głównie są to pracownicy z Ukrainy, którzy w największych grupach przyjechali do Bydgoszczy. Jeden chłopak teraz pracuje w sklepie u mnie na osiedlu i często się z nim widuję.

Jest bardzo zadowolony z pracy i za każdym razem jak mnie widzi to dziękuje mi za pomoc. Jestem dumna z siebie, że postanowiłam rozpocząć działalność w tym kierunku. Mogę pomagać ludziom.

Zamknij