kontakt@blueheven.pl
Zalety drona w filmach

Zalety drona w filmach

Drony to dzisiaj bardzo popularne narzędzia, które przydają się w szczególności podczas chęci nakręcenia bardzo ciekawych i oryginalnych materiałów wideo dla klientów. Przy ich wykorzystaniu można dotrzeć z kamerą tam, gdzie na co dzień jest utrudniony dostęp.

Dron jako narzędzie do filmowania

szkolenia drony

Z powodzeniem można takie drony wykorzystywać również hobbystycznie, jednak dzisiaj skupię się raczej na tym, aby przedstawić wam zalety filmowania dronem właśnie przy współpracy z firmami, które są odpowiedzialne za różne realizacje. Klient zgłaszając się do takiej firmy, która wykorzystuje drony na co dzień powinna mieć przede wszystkim jasny cel w tym, co zamierza osiągnąć i co przekazać przy wykorzystaniu takiego rodzaju formatu wideo. Dodatkowo, aby móc posługiwać się dronem trzeba przejść specjalistyczne szkolenia drony, które później kończone są certyfikatem. Bardzo dobrej jakości dron to kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego nic dziwnego, że filmowanie dronem jest zamawianą usługą albo na godziny, albo pod kod kątem jednego projektu, który firma chce zrealizować. Możliwości wykorzystania takiego drona są praktycznie nieograniczone, nic więc dziwnego, że klienci oczekują naprawdę bardzo dobrej jakości. Jednak jeśli chodzi o jakość, to klient nie ma powodów do zmartwień jeśli chodzi o dostarczoną przez firmy jakość. Filmowanie dronem zlecane jest jednak najczęściej osobą z długoletnim doświadczeniem w tego rodzaju produkcjach, więc każdy klient, niezależnie od branży odnajdzie tam coś dla siebie.

Drony to niezwykle małe urządzenia, które bardzo dobrze dają sobie radę z dostawaniem się do małych pomieszczeń oraz trudnodostępnych miejsc, gdzie ekipa filmowa posiadająca specjalistyczny sprzęt na pewno nie wejdzie.

Zamknij