kontakt@blueheven.pl

 

My kobiety w większości kochamy biżuterię. Możemy godzinami przeglądać te małe cuda sztuki jubilerskiej. Chętnie też otrzymujemy takie drobiazgi w ramach prezentu. Taka już nasza natura, lubimy wszelkie świecidełka i szlachetne kruszce. Ja także nie odbiegam od tego wzorca, bez końca zachwycając się pięknymi wyrobami. Ta pasja nie nudzi się od lat.

Bransoletka ze złota – zawsze dobry prezent

bransoletki złoteCzy istnieje kobieta, która nie ucieszyłaby się z ładnych kolczyków lub subtelnej bransoletki? Chyba nie. Bransoletki złote są chętnie wybierane na prezent z okazji rocznicy ślubu albo pomyślnego zdania matury. Kupuje się je także w ramach gratulacji z okazji uzyskania awansu zawodowego. Taka bransoleta na produkt niemal wieczny, nic się z nim nie dzieje. Tym samym stanowi wspaniałą pamiątkę, także po latach – zwłaszcza jeśli umieścimy w środku grawer. Współczesne wyroby zaskakują bogactwem form. Mogą mieć różny, nieoczywisty kształt. Bransoletka tradycyjnie wykonana jest z małych oczek o ciasnym splocie. Dodatkowo może być ozdobiona subtelną przywieszką o dowolnym, często symbolicznym kształcie. Wielu młodych projektantów stawia na graficzne formy i odwołanie do figur geometrycznych – nierzadko bransoleta ma postać trójkąta lub koła. Jeśli forma jest tak nowoczesna, zwykle wtedy rezygnuje się z umieszczania ozdób. Co za dużo to niezdrowo, trzeba znać umiar, także w doborze biżuterii. To cenna sztuka. Warto pamiętać, że nie potrzeba wiele, by dodać sobie powabu – bransoletka ze złota z pewnością sprawdzi się doskonale w tej roli.

Mała rzecz a cieszy. To powiedzenie jest wciąż aktualne. Zwłaszcza dla kobiet, które lubią nagradzać siebie mniejszymi lub większymi drobiazgami. Biżuteria od wieków sprawia, że na twarzach kobiet pojawia się uśmiech. I niech tak zostanie. 

 

Zamknij