kontakt@blueheven.pl

Nigdy nie chciałam kupować nieruchomości, ponieważ kredyty nie wchodzą w grę. Jestem niezamężna i bezdzietna co również ma wpływ na moje podejście. Zdecydowałam jednak, że wynajmę sobie jakiś dom w ładnej okolicy o czym zawsze marzyłam.

Zdecydowałam się wynająć całoroczny dom z bali

całoroczne domy z baliZanim w ogóle zabrałam się do działania to przemyślałam wszystko dość uważnie. Doszłam wtedy do wniosku, że najlepiej będzie skorzystać z oferty biura nieruchomości, które obejmie mnie opieką podczas podpisywania umowy najmu. Pojechałam do biura, które mieści się niedaleko mojego miejsca pracy. Znalazłam w ofercie całoroczne domy z bali i bardzo mnie one zainteresowały. Postanowiłam z pośredniczką na ten temat porozmawiać i dowiedzieć się, czy są takie domy na wynajem. Pośredniczka znała ofertę, którą zauważyłam w środku i od razu zaczęła mi o niej opowiadać. W ofercie miała dwa całoroczne domy z bali, ale ten, który wpadł mi w oko znajdował się przy jeziorze co mi odpowiadało. Cena jego najmu była nieco wyższa, ale dla takich widoków warto było zapłacić. Na zdjęciach dom wyglądał bardzo ładnie. Zdecydowałam się jednak pojechać na miejsce, by go osobiście obejrzeć. Od nas jest to niespełna dwadzieścia kilometrów. Umówiłam się  z pośredniczką na środę po południu. Kiedy dojechałyśmy na miejsce to ten dom spodobał mi się jeszcze bardziej. Zdjęcia w pełni nie oddawały jego piękna a jezioro było większe niż sądziłam. Zakochałam się w tym miejscu i zdecydowałam się koniecznie wynająć właśnie ten dom z bali.

Mieszka mi się tutaj doskonale. Jestem zachwycona tym domem i nie ma opcji, żebym się chciała stąd wyprowadzić. Właściciele to miłe starsze małżeństwo i z nimi mam bardzo dobre relacje. Lepiej nie mogłam trafić. Dobrze, że odwiedziłam to biuro.

Zamknij