kontakt@blueheven.pl

Wiele osób przed rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności gospodarczej zastanawia się and tym, na co warto jest zwrócić uwagę przy całym tym przedsięwzięciu. Ponieważ osobiście posiadam całkiem nieźle funkcjonująca firmę, mogę na jej przykładzie opowiedzieć wam to i owo.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych jest bezkonkurencyjna

wypożyczalnia samochodów dostawczychPrzede wszystkim na początku należy sprawdzić, jak ma się w naszej okolicy konkurencja – gdy moja niedrogi wypożyczalnia samochodów dostawczych w Łodzi, nie było poza nią żadnej innej firmy, która by się tym zajmowała. Po około miesiącu powstała druga taka firma, po trzech miesiącach trzecia, i to oni byli moją główną konkurencją przez większość czasu. Nawet gdyby istniała jednak jakaś firma tego typu przed moją, to i tak zdecydowałbym się na otwarcie mojej – po przeliczeniu kosztów stwierdziłem, że wypożyczalnia samochodów w Łodzi najzwyczajniej w świecie będzie opłacalna. Po drugie – warto jest znać potrzeby swoich klientów. W moim biznesie było to dość proste – każdy chciał sprawny samochód dostawczy, co do którego mógł mieć pewność, że nie rozsypie się w drodze do punktu przeznaczenia. Musiałem więc bardzo dbać o swoje auta tak, by nigdy nic nie popsuło się mojemu klientowi na trasie, ponieważ obowiązek naprawy uszkodzeń mechanicznych spoczywał zawsze na mnie. Regularnie odwiedzałem stację diagnostyczną tak, by wynajem samochodów dostawczych zawsze przebiegał bez najmniejszych problemów. Prowadząc biznes inny niż wypożyczalnia samochodów dostawczych również warto jest zwrócić uwagę na to, by zawsze oferować tylko sprawdzone produkty tak, by klienci nigdy nie zawiedli się na tym, co od nas otrzymują.

Dobra opinia którą uzyskamy dzięki dbałości o detale na pewno zaprocentuje większą ilością zamówień dokonywanych przez znajomych i rodziny naszych klientów.

Zamknij